تعادل اندازی مهاباد کتابخانه آموزش و پرورش

تعادل: اندازی مهاباد کتابخانه آموزش و پرورش راه اندازی 6 کتابخانه روستایی آغاز سال تحصیلی روستای قوزلوی سفلی

دی‌کاپریو یک میلیون دلار جهت حمایت از زندگی موجودات دریایی اهدا کرد

بازیگر مشهور هالیوود قصد دارد پولش را صرف موارد بافایده کند و این بار یک میلیون دلار جهت حمایت از زندگی موجودات دریایی اهدا کرده هست. . دی ک..

ادامه مطلب

«جيمی هندريكس» مرا مجذوب موسيقی غرب كرد

شنبه شب اركان اوگُر، نوازنده اهل تركيه به ايران آمد تا در قالب اجراهاي جشنواره موسيقي فجر روي صحنه رود. از همان روزهاي اولي كه جدول برنامه هاي جشنواره اعلا..

ادامه مطلب

«قاتل اهلی» در آستانه ۲ میلیاردی‌شدن ، فروش «ثبت با سند برابر است» از ۲ میلیارد گذشت

فیلم‌های کمدی با اقبال بهتری نسبت به آثار اجتماعی روبه‌رو شده است و در رتبه‌های اول جدول فروش قرار گرفته‌اند. به عنوان نمونه، فروش «ثبت با سند برابر است» ..

ادامه مطلب

پوستر جشنواره‌ی فیلم فجر رونمایی شد

پوستر سی و ششمین جشنواره فیلم فجر همزمان با شروع فعالیت هیأت گزینش این دوره از جشنواره، رونمایی شد. پوستر جشنواره ی فیلم فجر رونمایی شد عبارات..

ادامه مطلب

«هجوم» شهرام مکری مجوز نمایش گرفت

به گزارش ایسنا،«هجوم» سومین فیلم بلند شهرام مکری است که بهار سال گذشته جلو دوربین رفت و به احتمال زیاد پاییز امسال در گروه سینمایی هنر و تجربه روی پ..

ادامه مطلب

«امروز» میرکریمی در فرانسه دیده شد

نمایش فیلم «امروز» به کارگردانی رضا میرکریمی در فرانسه بازتاب‌های رسانه‌ای را در این کشور به همراه داشته است. «امروز» میرکریمی در فرانسه دی..

ادامه مطلب

استخدام انسان جهت نوازش و بغل کردن گربه ها

مشاغل عجیب در دنیا در حال زیاد شدن هستند و بعضی از آن ها واقعا غیر قابل درک به نظر می رسند. به طور مثال، اینکه فردی جهت گریه کردن در مراسم ختم پول بگی..

ادامه مطلب

پرفروش‌ترین فیلم سینما وارد شبکه نمایش خانگی شد

فیلم سینمایی گشت ۲ به کارگردانی سعید سهیلی بعد از آن که به صورت قاچاق پخش شد، در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود. . پرفروش ترین فیلم سینما وارد..

ادامه مطلب

اجرای دو نمایش تازه در تئاتر شهر

برنامه این هفته تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر در حالی اعلام شد که با آخر یافتن اجرای سه نمایش ، دو اثر نمایشی تازه در تالار سایه و پلاتو اجرا به صحنه می‌رو..

ادامه مطلب

تصویر + گریم جالب هومن حاجی‌عبدالهی در پایتخت ٥

هومن حاجی عبدالهی بازیگر نقش رحمت در سریال پایتخت اینستاگرمش را با تصویری از گریم جدیدش در این سریال به روز کرد. گریم جالب هومن حاجی عبدا..

ادامه مطلب