تعادل اندازی مهاباد کتابخانه آموزش و پرورش

تعادل: اندازی مهاباد کتابخانه آموزش و پرورش راه اندازی 6 کتابخانه روستایی آغاز سال تحصیلی روستای قوزلوی سفلی

مظنون آتش‌ سوزی قهوه‌ منزل بازار کیان دستگیر شد

معاون اجتماعی نیروی انتظامی خوزستان از دستگیری مظنون مهم اتفاق آتش‌سوزی بامداد امروز قهوه‌خانه در بازار کیان اهواز خبر داد.  مظنون آتش سوزی ..

ادامه مطلب

3 زلزله پیاپی کهنوج در استان کرمان را لرزاند

سه زلزله پیاپی به بزرگی ۵.۴ و ۴.۹و 3.5 ریشتر کهنوج در استان کرمان را لرزاند. ریشتر | زلزله | کرمان | اخبار حوادث 3 زلزله پیاپی کهنوج در استان..

ادامه مطلب

زلزله شیراز را لرزاند

به گزارش مهر ، زمین لرزه ۲۳ دقیقه بعد از نیمه شب یکشنبه بخش هایی از استانهای فارس و بوشهر را لرزاند. این زمین لرزه در شیراز هم احساس شد. زل..

ادامه مطلب

عکس + تولد بعد از زلزله سرپل ذهاب

در بامداد دومین روز بعد از زلزله مرگبار کرمانشاه ، نوزاد دختری با نام «آوا» در بیمارستان صحرایی ارتش در شهر زلزله زده سرپل ذهاب چشم به دنیا گشود. تول..

ادامه مطلب

آزار و اذیت دختر15 ساله به وسیله شوهرعمه

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری مردی که از یک سال قبل با ترساندن و زور اقدام به آزار و اذیت دختر 15 ساله بر..

ادامه مطلب

محکومیت زن خیانتکار به شستن مرده ها به مدت2سال

زن جوانی که به اتهام رابطه شیطانی با مرد غریبه دستگیر شده است بود با حکم قضات شعبه پنجم دادگاه کیفری پایتخت کشور عزیزمان ایران به دوسال شستن مرده‌ها در غسال..

ادامه مطلب

سلفی در ایستگاه قطار جان یک نفر را گرفت

فرمانده انتظامی دامغان ضمن تائید جان باختن یک فرد در ایستگاه زرین این شهرستان بر اثر برخورد با قطار گفت: این فرد جهت سلفی گرفتن با قطار به نزدیک خطوط ریل..

ادامه مطلب