تعادل اندازی مهاباد کتابخانه آموزش و پرورش

تعادل: اندازی مهاباد کتابخانه آموزش و پرورش راه اندازی 6 کتابخانه روستایی آغاز سال تحصیلی روستای قوزلوی سفلی

هیچ پول مجازی اجازه فعالیت در کشور ندارد ، استان‌های دارای کمترین و بیشترین جرایم سایبری

رییس پلیس فتای ناجا با اعلام اینکه اینستاگرام بر خلاف پروتکل‌های بین المللی هیچ سروری در داخل کشور ندارد از بررسی پلیس بر روی ۵۱ هزار پیج اینستاگرامی با محتو..

ادامه مطلب

صداوسیما یکی از عوامل آسیب‌های اجتماعی است ، تکذیب اعطای اختیار صدور م

فاطمه ذوالقدر دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس خبر مربوط به مصوبه این کمیسیون راجع به اعطای اختیار صدور مجوز و مقررات ‏صوت و تصویر فراگیر در اینترنت به صداوسیما..

ادامه مطلب

نباید الزام و اضطراری جهت برپایی نماز دانش‌آموزان وجود داشته باشد / بطحایی

وزیر آموزش و پروش با بیان اینکه این وزارتخانه جهت توسعه و تشویق دانش‌آموزان به اقامه نماز برنامه‌هایی در امسال دارد، گفت: اگر الزام و اضطراری در انجام این..

ادامه مطلب

از ترافیک لذت ببرید

به گزارش مجله مهر، زمانی که آدم ها تصمیم گرفتند به جای راه های مال رو، خیابان داشته باشند و به جای صدای تاخت کالسکه های سواری صدای بوق ماشین ها را بش..

ادامه مطلب

بودجه ۳۰۰ میلیارد تومانی جهت مقابله با آسیب‌های اجتماعی در لایحه بودجه ۹۷ / رحمانی فضلی

وزیر کشور گفت: دولت ردیف مستقلی در بودجه ۹۷ جهت مقابله با آسیب‌های اجتماعی در نظر گرفته که ارزش آن ۳۰۰ میلیارد تومان است. رحمانی فضلی: بودجه ۳۰۰ می..

ادامه مطلب

هلاکت و زخمی شدن ٧ تروریست و شهادت یک رزمنده ، درگیری سپاه با تروریست‌ها در شمال غرب کشور

قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه از هلاکت و زخمی شدن 7 تروریست در درگیری دیشب رزمندگان اسلام با تروریست ها در منطقه صفر مرزی شمال غرب کشو..

ادامه مطلب

تکلیف حریم داخل ماشین یکسره شد!

ستون طنز روزنامه شهروند به عنوان جالب این روزها یعنی حریم شخصی داخل ماشین پرداخته است. تکلیف حریم داخل ماشین یکسره شد! عبارات مهم : ..

ادامه مطلب

ابلاغ زیاد کردن قیمت کرایه حمل و نقل به شهرداری / چمران

افزایش قیمت کرایه وسایل حمل و نقل عمومی را جهت اجرا به شهرداری ابلاغ کردیم و بعد از فراهم کردن زمینه‌ها زیاد کردن قیمت رخ خواهد داد. چمران..

ادامه مطلب

دریافت گواهینامه کارت آخر خدمت نمی‌خواهد

در سوم آذر ۹۴، با تصویب نمایندگان، اخذ گواهینامه رانندگی بدون کارت آخر خدمت و معافیت ممکن شد. در فروردین امسال نیز حسینعلی حاجی دلیگانی، یکی از نمایندگان..

ادامه مطلب

فاصله رقمی که شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران و مدیرعامل مترو در باره هز

بخشی از خط بنفش مترو پایتخت کشور عزیزمان ایران که با نام خط هفت آشنا می شود و در عین حال ششمین خط در حال بهره برداری مترو در پایتخت به شمار می رود، ر..

ادامه مطلب