تعادل اندازی مهاباد کتابخانه آموزش و پرورش

تعادل: اندازی مهاباد کتابخانه آموزش و پرورش راه اندازی 6 کتابخانه روستایی آغاز سال تحصیلی روستای قوزلوی سفلی

مراقب کودهای مرغی باشید ، واردات عجیب و غریب جگر و پوست گوسفند

رئیس شرکت دامپزشکی از واردات غیر مجاز جگر در قالب پوست خبر داد و اعلام کرد: درپی شیوع آنفلوآنزای طیور 21 میلیون قطعه مرغ معدوم شدند و همچنین باتوجه به ت..

ادامه مطلب

حمله 500 میلیون پوندی رئال به لیگ برتر

رئال مادرید قصد دارد در تابستان با 500 میلیون پوند به لیگ برتر هجوم ببرد و بازیکنان این لیگ را بخرد.  حمله 500 میلیون پوندی رئال به لیگ ب..

ادامه مطلب

یک مقام منصوب ترامپ به علت بیانات اسلام ستیزانه استعفا کرد

یک مقام منصوب دولت ترامپ بعد از آنکه بیانات نژادپرستانه و اسلام‌ستیزانه اش افشا شد، از سمت خود استعفا کرد. یک مقام منصوب ترامپ به علت بیانات ا..

ادامه مطلب

«جيمی هندريكس» مرا مجذوب موسيقی غرب كرد

شنبه شب اركان اوگُر، نوازنده اهل تركيه به ايران آمد تا در قالب اجراهاي جشنواره موسيقي فجر روي صحنه رود. از همان روزهاي اولي كه جدول برنامه هاي جشنواره اعلا..

ادامه مطلب

نخستین سال ریاست جمهوری ترامپ به زبان آمار و ارقام

سال اول ریاست جمهوری دونالد ترامپ یکی از جنجالی‌ترین سال‌ها جهت کشور آمریکا بود و بعضی آمار و ارقام خبرساز در این سال به چشم می‌خورد که از جمله آنها د..

ادامه مطلب

رحمتی را نمی‌خواهیم / مدیرعامل کلوب سایپا

مدیرعامل کلوب سایپا گفت: ما سه دروازه‌بان خوب داریم و نیاز به حضور رحمتی در سایپا نخواهیم داشت. مدیرعامل کلوب سایپا: رحمتی را نمی خواهیم عبارات مهم..

ادامه مطلب

تحرک بدنی موجب تقویت حافظه می شود

طبق نتیجه های جدید، تحرک فیزیکی علاوه بر بدن و مغز، جهت افراد مبتلا به اختلال شناختی خفیف هم سودمند است.  تحرک بدنی موجب تقویت حافظه می..

ادامه مطلب

هاشمی‌رفسنجانی از صلابت تصمیم‌گیری خوبی برخوردار بود

یک نماینده اصلاح‌طلب مجلس با بیان اینکه مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی مرد بحران‌ها بودند، گفت: ما باید به دنبال چنین افرادی برویم ولی نبود شخصیت افرادی مثل..

ادامه مطلب