تعادل اندازی مهاباد کتابخانه آموزش و پرورش

تعادل: اندازی مهاباد کتابخانه آموزش و پرورش راه اندازی 6 کتابخانه روستایی آغاز سال تحصیلی روستای قوزلوی سفلی

استخدام انسان جهت نوازش و بغل کردن گربه ها

مشاغل عجیب در دنیا در حال زیاد شدن هستند و بعضی از آن ها واقعا غیر قابل درک به نظر می رسند. به طور مثال، اینکه فردی جهت گریه کردن در مراسم ختم پول بگی..

ادامه مطلب

پرفروش‌ترین فیلم سینما وارد شبکه نمایش خانگی شد

فیلم سینمایی گشت ۲ به کارگردانی سعید سهیلی بعد از آن که به صورت قاچاق پخش شد، در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود. . پرفروش ترین فیلم سینما وارد..

ادامه مطلب

اجرای دو نمایش تازه در تئاتر شهر

برنامه این هفته تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر در حالی اعلام شد که با آخر یافتن اجرای سه نمایش ، دو اثر نمایشی تازه در تالار سایه و پلاتو اجرا به صحنه می‌رو..

ادامه مطلب

پیامی راجع به انجام یک حمله تروریستی در مصر را رصد کرده‌ایم / سفارت آمریکا

سفارت آمریکا در مصر از اتباع این کشور در قاهره خواست نسبت به احتمال وقوع یک حمله تروریستی آگاه باشد.  سفارت آمریکا: پیامی راجع به انجام یک حمله ت..

ادامه مطلب

محکومیت زن خیانتکار به شستن مرده ها به مدت2سال

زن جوانی که به اتهام رابطه شیطانی با مرد غریبه دستگیر شده است بود با حکم قضات شعبه پنجم دادگاه کیفری پایتخت کشور عزیزمان ایران به دوسال شستن مرده‌ها در غسال..

ادامه مطلب

دولت فرانسه استعفا کرد

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز، دفتر ریاست جمهوری فرانسه منشتر شدن بیانیه ای اعلام کرد، به دنبال اعلام نتیجه های دور دوم انتخابات ریاست جمهوری..

ادامه مطلب

منشا با نظر برانکو جذب شد/ بازیکنان در اعتراض‌شان عجله کردند ، طاهری

سرپرست کلوب پرسپولیس راجع به فعالیت این کلوب در فصل نقل و انتقالات گفت بازیکنان بر اساس نظر برانکو جذب می‌شوند. طاهری: منشا با نظر برانکو ..

ادامه مطلب

دیدار معاون وزیر خارجه نروژ با ظریف

استرومن، معاون وزیر امور خارجه نروژ بعد از ظهر امروز با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و در خصوص روابط دو جانبه و منطقه ای گفتگو و تبادل نظر ک..

ادامه مطلب

تصویر + گریم جالب هومن حاجی‌عبدالهی در پایتخت ٥

هومن حاجی عبدالهی بازیگر نقش رحمت در سریال پایتخت اینستاگرمش را با تصویری از گریم جدیدش در این سریال به روز کرد. گریم جالب هومن حاجی عبدا..

ادامه مطلب

سلفی در ایستگاه قطار جان یک نفر را گرفت

فرمانده انتظامی دامغان ضمن تائید جان باختن یک فرد در ایستگاه زرین این شهرستان بر اثر برخورد با قطار گفت: این فرد جهت سلفی گرفتن با قطار به نزدیک خطوط ریل..

ادامه مطلب