تعادل اندازی مهاباد کتابخانه آموزش و پرورش

تعادل: اندازی مهاباد کتابخانه آموزش و پرورش راه اندازی 6 کتابخانه روستایی آغاز سال تحصیلی روستای قوزلوی سفلی

گت بلاگز بازار خودرو ثبت سفارش‌های واردات ماشین تا دی ماه اعتبار دارند

مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات شرکت توسعه تجارت اظهار کرد: ثبت سفارش‌های واردات ماشین تا دی ماه معتبر بوده و واردکنندگان می‌توانند براساس آن واردات ماشین را

ثبت سفارش‌های واردات ماشین تا دی ماه اعتبار دارند

ثبت سفارش های واردات ماشین تا دی ماه اعتبار دارند

عبارات مهم : تجارت

مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات شرکت توسعه تجارت اظهار کرد: ثبت سفارش های واردات ماشین تا دی ماه معتبر بوده و واردکنندگان می توانند براساس آن واردات ماشین را انجام دهند.

علی علی آبادی در گفت وگو با ایسنا، راجع به آخرین اوضاع ثبت سفارش واردات ماشین و این که شنیده می شود قرار بر آن است که در روزهای آتی در این باره تصمیم گیری شود، گفت: فعلا خبر جدیدی در این زمینه نداریم.

ثبت سفارش‌های واردات ماشین تا دی ماه اعتبار دارند

وی در پاسخ به اینکه شنیده می شود قرار بر آن است که تعرفه واردات ماشین به بیش از ۷۰ درصد زیاد کردن یابد، اظهار کرد: از این عنوان خبر ندارم و بهتر است این مساله را از مسئولان مربوطه پیگیری کنید.

مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات شرکت توسعه تجارت راجع به اوضاع فعلی ثبت سفارش واردات خودروها، اظهار کرد: تمام ثبت سفارش های قبلی شش ماه جهت واردات کالا وقت داشته اند. با در نظرگرفتن این که ثبت سفارش واردات ماشین از تیرماه متوقف شده، سفارش های ثبت شده است تا دی ماه امسال معتبر محسوب شده است و واردکنندگان می توانند براساس آن واردات ماشین را انجام دهند.

مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات شرکت توسعه تجارت اظهار کرد: ثبت سفارش‌های واردات ماشین تا دی ماه معتبر بوده و واردکنندگان می‌توانند براساس آن واردات ماشین را

علی آبادی همچنین اظهار کرد: در هفت ماهه اول امسال حدود ۴۷ تا ۴۸ هزار ماشین وارد کشور شده است که ثبت سفارش حدود ۳۶ هزار دستگاه آن در چهار ماهه اول امسال صورت گرفته است.

وی در پاسخ به اینکه به گفته رییس شرکت توسعه تجارت ۷۰۰۰ ماشین در گمرک مانده، ولی واردکنندگان ماشین مدعی هستند ۱۱ هزار ماشین در گمرک متوقف شده است هست، اظهار کرد: بهتر آن است که این عنوان را از گمرک پیگیری کنید تا آمارهای دقیق ارائه شود.

واژه های کلیدی: تجارت | ماشین | واردات | ثبت سفارش | بازار خودرو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs