تعادل اندازی مهاباد کتابخانه آموزش و پرورش

تعادل: اندازی مهاباد کتابخانه آموزش و پرورش راه اندازی 6 کتابخانه روستایی آغاز سال تحصیلی روستای قوزلوی سفلی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اگر ما برویم کل فوتبال دست فاسدها می‌افتد/ علی کریمی هر چه بگوید راست است ، ویسی

سرمربی استقلال خوزستان با انتقاد از اوضاع این تیم خواهان ورود مسئولان به پرسشها این تیم شد.

اگر ما برویم کل فوتبال دست فاسدها می‌افتد/ علی کریمی هر چه بگوید راست است ، ویسی

ویسی: اگر ما برویم کل فوتبال دست فاسدها می افتد/ علی کریمی هر چه بگوید راست است

عبارات مهم : فوتبال

سرمربی استقلال خوزستان با انتقاد از اوضاع این تیم خواهان ورود مسئولان به پرسشها این تیم شد.

به گزارش ایسنا، عبدالله ویسی راجع به آخرین اوضاع تیم استقلال خوزستان، اظهار کرد: همان طور که مطلع هستید متاسفانه به علت شرایطی که از سال قبل باقی مانده هست، دچار مسئله شده است اند. یکسری از بازیکنان مان جدا شده است اند. تیم ما ۱۳.۵ میلیارد بدهی اوج آورد و باعث شد بسیاری از بازیکنان امسال در این تیم نمانند. بعضی ها هم به خاطر ما به این تیم آمدند. یک مقدار پول اول فصل به ما داده شد ولی فقط همان پول بود و شرایط ما هر روز بدتر شد. ما در ابتدای فصل خیلی خوب بودیم ولی آرام آرام پایین جدول آمدیم. در جریان هستید که با آن اوضاع موفق شدیم ملوان را ببریم و سیاه جامگان را هم شکست دهیم ولی دوباره تیم به هم ریخت. میثم دورقی، کاپیتان تیمم به من زنگ زد و گفت آقا ما چه کار کنیم. به او گفتم که هر کاری که دلتان می خواهد بکنید من ناراحت نمی شوم و بعد از آن اعتصاب شد. دیروز (جمعه) هم وعده هایی به بازیکنان داده شد و امیدواریم که امروز و فردا عملی شود تا تمرینات شکل بگیرد.

اگر ما برویم کل فوتبال دست فاسدها می‌افتد/ علی کریمی هر چه بگوید راست است ، ویسی

وی که با برنامه “تهران ورزشی” رادیو پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت وگو می کرد، در پاسخ به این پرسش که آیا به اوضاع تیمش خوش بین هست، اظهار کرد: اصلا به این عنوان خوش بین نیستم چون دو سال است که وعده می دهند و هیچ اتفاقی نمی افتد مگر این که مالک کارخانه مشخص شود. مدیران تلاش می کنند ولی دستشان به جایی بند نیست. اگر زیر پوشش جایی برویم باعث می شود که صاحب پیدا کنیم. مسئولان استان باید اوضاع را درست کنند. به من گفتند که آیا گفتی تیم صاحب ندارد. خب تیم صاحب ندارد آیا دروغ بگویم؟ به من می گویند که کار را مدیریت کن، مدیریت یعنی دروغ گفتن؟

سرمربی استقلال خوزستان ، اضافه کرد: استاندار و مدیر کل خیلی تلاش کردند ولی اقدامی صورت نگرفته هست. من اگر به فرزند ام بگویم که هفته بعد برایت ماشین می خرم او منتظر می ماند ولی اگر بگویم پول ندارم منتظر نمی ماند. لیاقت خوزستان این نیست. این را که گفتم به مردها برخورد. مسئولان کشوری باید اقدام کنند. امام خمینی گفت که خوزستان دینش را به انقلاب ادا کرده هست. مردم از استان ما به کربلا می روند و عالی ترین پذیرایی را می بینند. آیا نباید باید جهت مردم بدبخت و بیچاره اقدامی شود؟

سرمربی استقلال خوزستان با انتقاد از اوضاع این تیم خواهان ورود مسئولان به پرسشها این تیم شد.

ویسی در پاسخ به این پرسش که نظرش راجع به این که مدیر کل ورزش و جوانان استان خوزستان گفته هر کسی ناراحت است برود، گفت : من ناراحتم بعد من را اخراج کنند تا بروم. یکی را جای من بیاورند. آیا آن سالی که من رفتم مسئله حل شد؟ ما می رویم ولی مسئله حل نمی شود. خود حیدری من را به دنبال اسپانسر فرستاد بعد آیا الان می گوید که من نباید به دنبال اسپانسر می رفتم. خود حیدری چهار جواز جهت گرفتن اسپانسر در پایتخت کشور عزیزمان ایران به من داد چون من گفتم مردها اقدام کنید به مسئولان برخورده هست. آیا ریاکاری کنیم؟ حیدری هم زحمت کشیده ولی درست نیست که با یک حرف من به هم بریزد. ما یک تیم خیلی خوب داشتیم که قهرمان شد و ۲۰ بازیکن بزرگ داشت که بعضی از آنها ترانسفر شدند و حالا این تیم را با ۱۳.۵ میلیارد تومان بدهی و جدایی بسیاری از بازیکنانش به من داده اند و انتظار شق القمر دارند. اشکال ندارد این کار را هم می کنم.

سرمربی استقلال خوزستان ادامه داد: اگر نتوانم کاری کنم ۱۰۰ درصد جدا می شوم. مردم خوزستان من را در خیابان می بینند و می گویند که این تیم بماند. به من برمی خورد هنگامی که می گویند که این تیم بماند. من دوست دارم که مردم شاد باشند و این تیم موفق باشد.

وی در پاسخ به سوالی راجع به بیانات علی کریمی، بیان کرد: من ۱۰۰ درصد موافق علی کریمی ها هستم. امثال دادگان، خداداد عزیزی، کریمی و مایلی کهن هر چه می گویند درست هست. علی کریمی یک اسطوره است و امکان ندارد دروغ بگوید. او یک ماه مربیگری کرد و دید در فوتبال چه خبر هست. حالا یک عده می گویند که فوتبال کثیف است ما در آن چه می کنیم که باید بگویم که به قول مردها کربکندی و مایلی کهن اگر ما برویم همه فوتبال دست فاسدان می افتد. ما باید بایستیم و مقابله کنیم. آیا علی کریمی و عزیزی و مایلی کهن از فوتبال بروند؟ آنهایی باید بروند که فوتبال را نابود کرده اند. آنهایی که پول زیادی بردند.

واژه های کلیدی: فوتبال | خوزستان | مسئولان | استقلال | علی کریمی | مسئولان کشور | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs