تعادل اندازی مهاباد کتابخانه آموزش و پرورش

تعادل: اندازی مهاباد کتابخانه آموزش و پرورش راه اندازی 6 کتابخانه روستایی آغاز سال تحصیلی روستای قوزلوی سفلی

جدیدترین گمانه زنی راجع به فهرست نهایی کی روش

منابع خبری نزدیک به کارلوس کی روش مدعی حضور سیدجلال حسینی و وریا غفوری در لیست نهایی کارلوس کی روش هستند. جدیدترین گمانه زنی راجع به فهرست نه..

ادامه مطلب

شوک مسلمان به پرسپولیس

محسن مسلمان اکنون «بدمن» سرخ‌هاست. هنگامی که بعد از ملاقات با حسین هدایتی در اینستاگرام خود ضمن انتشار تصویر ملاقات با هدایتی و منشن کردن او نوشت «مرسی که هستی»..

ادامه مطلب

حمله 500 میلیون پوندی رئال به لیگ برتر

رئال مادرید قصد دارد در تابستان با 500 میلیون پوند به لیگ برتر هجوم ببرد و بازیکنان این لیگ را بخرد.  حمله 500 میلیون پوندی رئال به لیگ ب..

ادامه مطلب

رحمتی را نمی‌خواهیم / مدیرعامل کلوب سایپا

مدیرعامل کلوب سایپا گفت: ما سه دروازه‌بان خوب داریم و نیاز به حضور رحمتی در سایپا نخواهیم داشت. مدیرعامل کلوب سایپا: رحمتی را نمی خواهیم عبارات مهم..

ادامه مطلب

بیرانوند گفت عوض کردن می‌کند ، خیلی از مدیران بازنشسته همچنان فعالند

معاون اقتصادی کلوب پرسپولیس گفت: مسئله علی‌اکبر طاهری مربوط به بازنشستگی نبود و خیلی‌ها هستند که به عنوان مدیر بازنشسته فعایت می‌کنند.  خیلی از مد..

ادامه مطلب

وزیر ورزش به رغم میل باطنی با استعفای طاهری موافقت کرد

به گفته مدیر هیات مدیره کلوب پرسپولیس، وزیر ورزش و جوانان به رغم میل باطنی خود با استعفای علی اکبر طاهری موافقت کرده است. وزیر ورزش به رغم میل باطنی ب..

ادامه مطلب

بهت کی‌روش و بازیکنان از زلزله کشور عزیزمان ایران

خبرورزشی نوشت؛ زلزله در استان کرمانشاه تا به حال نزدیک به 200 کشته و بیش از هزار و 800 زخمی برجای گذاشته هست. تمام هموطنان در بهت فرو رفته اند. خبره..

ادامه مطلب

اگر ما برویم کل فوتبال دست فاسدها می‌افتد/ علی کریمی هر چه بگوید راست است ، ویسی

سرمربی استقلال خوزستان با انتقاد از اوضاع این تیم خواهان ورود مسئولان به پرسشها این تیم شد. ویسی: اگر ما برویم کل فوتبال دست فاسدها می افتد/ ..

ادامه مطلب

جدایی علی چینی از کادرفنی استقلال؟

به گزارش ایسنا، بعد از این که مشخص شد جباری و رحمتی با نظر منصوریان از جمع بازیکنان استقلال جدا می شوند، ظاهرا دامنه تغییرات بیش از این ها بوده و احت..

ادامه مطلب

داداش داری اشتباه می‌زنی!

«مربیان استقلال: حتی مسواک زدن بازیکنان را هم طبق برنامه مشخص کردیم!» این خبر سوژه کارتون امروز خبر ورزشی شده است است. داداش داری اشتباه..

ادامه مطلب