تعادل اندازی مهاباد کتابخانه آموزش و پرورش

تعادل: اندازی مهاباد کتابخانه آموزش و پرورش راه اندازی 6 کتابخانه روستایی آغاز سال تحصیلی روستای قوزلوی سفلی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری پرفروش‌ترین فیلم سینما وارد شبکه نمایش خانگی شد

فیلم سینمایی گشت ۲ به کارگردانی سعید سهیلی بعد از آن که به صورت قاچاق پخش شد، در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود. .

پرفروش‌ترین فیلم سینما وارد شبکه نمایش خانگی شد

پرفروش ترین فیلم سینما وارد شبکه نمایش خانگی شد

عبارات مهم : تاریخ

فیلم سینمایی گشت ۲ به کارگردانی سعید سهیلی بعد از آن که به صورت قاچاق پخش شد، در شبکه نمایش خانگی توزیع می شود. .

به گزارش خبرآنلاین، فیلم سینمایی «گشت ۲» ساخته سعید سهیلی که در اکران موفق بود و توانست عنوان پرفروش ترین فیلم تاریخ سینما را از آن خود کند وارد شبکه نمایش خانگی شد.

پرفروش‌ترین فیلم سینما وارد شبکه نمایش خانگی شد

سعید خندق آبادی مدیر عامل موسسه هنرهای تصویری سوره ، راجع به توزیع نسخه نمایش خانگی فیلم سینمایی « گشت۲ » در سطح کشور گفت: «این اثر یک فیلم کمدی، اجتماعی بسیار موفقی بوده و این فیلم توانسته عنوان پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای کشور عزیزمان ایران را داشته باشد و توزیع این فیلم از دیروز در شهرستانها و از امروز در پایتخت کشور عزیزمان ایران شروع شده است که هم وطنان عزیز می توانند نسخه با کیفیت و قانونی «گشت۲» را در فروشگاهای معتبر سراسر کشور تهیه کنند.»

او گفت: «نسخه نمایش خانگی فیلم سینمایی «گشت ۲» به همراه فیلم کوتاه بسیار جالب پشت صحنه از روند ساخت فیلم و همینطور تصویر های صحنه و پشت صحنه است.»

فیلم سینمایی گشت ۲ به کارگردانی سعید سهیلی بعد از آن که به صورت قاچاق پخش شد، در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود. .

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: عباس و حسن بعد از پنج سال از زندان آزاد شده، سراغ عطا می روند. عطا در این مدت در کما بوده و به تازگی بهوش آمده و به زندگی عادی بازگشته. این سه رفیق دوباره با هم همرا شده، در پی کاری شرافتمندانه می گردند. ولی بعد از تلاش های بسیار، ناچار می شوند دوباره ….

حمید فرخ نژاد ، پولاد کیمیایی، ساعد سهیلی، بهاره افشاری، ترلان پروانه، سارا سهیلی، ساناز طاری، امید روحانی، اسدالله یکتا، صفر کشکولی، فاطمه شکری، محمد الهی حصاری، داوود مقدادی، رضا شمس الدین، فاطمه مرتضایی ،منصور نوبخت، ابوالفضل تهرابی، ملیحه جلیلی، محمدعلی نقلی لو، هادی افضلی، محمدکریم ولدخانی، شهرام احمدنیا، مهدی ماهانی در این فیلم بازی می کنند.

واژه های کلیدی: تاریخ | سینما | نمایش | سینمای | سینمایی | ساعد سهیلی | شبکه خانگی | پرفروش ترین فیلم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs