تعادل اندازی مهاباد کتابخانه آموزش و پرورش

تعادل: اندازی مهاباد کتابخانه آموزش و پرورش راه اندازی 6 کتابخانه روستایی آغاز سال تحصیلی روستای قوزلوی سفلی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی هاشمی‌رفسنجانی از صلابت تصمیم‌گیری خوبی برخوردار بود

یک نماینده اصلاح‌طلب مجلس با بیان اینکه مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی مرد بحران‌ها بودند، گفت: ما باید به دنبال چنین افرادی برویم ولی نبود شخصیت افرادی مثل هاشم

هاشمی‌رفسنجانی از صلابت تصمیم‌گیری خوبی برخوردار بود

هاشمی رفسنجانی از صلابت تصمیم گیری خوبی برخوردار بود

عبارات مهم : انقلاب

یک نماینده اصلاح طلب مجلس با بیان اینکه مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی مرد بحران ها بودند، گفت: ما باید به دنبال چنین افرادی برویم ولی نبود شخصیت افرادی مثل هاشمی کاملا محسوس هست.

داوود محمدی در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه هاشمی رفسنجانی یکی از شخصیت های بسیار بزرگ انقلاب ما بودند و بسیار هم مورد تایید حضرت امام (ره) قرار داشتند، تصریح کرد: در واقع ایشان در روند انقلاب یکی از افراد بسیار موثر، اهل فهم و درک بوده، سیاست و دنیا را می شناختند و بعد از انقلاب هم همواره تاثیرگذاری خود را داشتند.

هاشمی‌رفسنجانی از صلابت تصمیم‌گیری خوبی برخوردار بود

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس یادآور شد: در جلسات شورای انقلاب هم که برگزار می شد، امام روی نظرات ایشان خیلی حساب می کرد. وی کارها بسیار ارزشمندی را انجام داد. بعد از انقلاب نیز هر جایی که حضور پیدا کرد فرد بسیار موثری بود.

نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین بیان کرد: هاشمی رفسنجانی فرد بسیار مورد وثوق رهبری بود و در پرسشها حساس کشور ایشان بدون تردید همراه با رهبری بودند و رهبری هم از نظرات ایشان استفاده می کرد.

یک نماینده اصلاح‌طلب مجلس با بیان اینکه مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی مرد بحران‌ها بودند، گفت: ما باید به دنبال چنین افرادی برویم ولی نبود شخصیت افرادی مثل هاشم

محمدی اظهار کرد: قطعا کشور ما خلأ نبود ایشان را کاملا احساس می کند لیکن هاشمی رفسنجانی مرد بحران ها بوده و در بحران های متفاوت سیاسی و اجتماعی که همواره بعد از انقلاب با آن مواجه می شدیم، از افرادی بود که نظر می داد، بررسی و حل می کرد و از یک صلابت تصمیم گیری خوبی برخوردار بود.

وی در آخر افزود: بنابراین باید به دنبال چنین افرادی برویم و انقلاب ما نیاز به چنین آدم هایی دارد. البته که نبود شخصیت هایی مثل هاشمی کاملا در کشور حس می شود. البته خوشبختانه با وجود رهبری انقلاب به خوبی همه پرسشها هدایت و اداره می شود.

واژه های کلیدی: انقلاب | شخصیت افراد | هاشمی رفسنجانی | هاشمی رفسنجانی مرد | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs