تعادل اندازی مهاباد کتابخانه آموزش و پرورش

تعادل: اندازی مهاباد کتابخانه آموزش و پرورش راه اندازی 6 کتابخانه روستایی آغاز سال تحصیلی روستای قوزلوی سفلی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی حسادت یامین‌پور به یمنی‌ها، تصویر العمل بازدیدکنندگان شبکه‌های اجتماعی را برانگیخته هست.

«به یمنی ها حسودی می کنیم که توانستند خیانتکاران خود را مجازات کنند؛ کاش این وقت جهت مردم ما هم به طریق قانونی فراهم بشود.» این گزاره ای از سخنان وحید یامین پ

حسادت یامین‌پور به یمنی‌ها، تصویر العمل بازدیدکنندگان شبکه‌های اجتماعی را برانگیخته هست.

حسادت یامین پور به یمنی ها، تصویر العمل بازدیدکنندگان شبکه مجازی را برانگیخته است.

عبارات مهم : تصویر

«به یمنی ها حسودی می کنیم که توانستند خیانتکاران خود را مجازات کنند؛ کاش این وقت جهت مردم ما هم به طریق قانونی فراهم بشود.» این گزاره ای از سخنان وحید یامین پور، مجری اصولگرای صداوسیما در برنامه دنیا آرا (شبکه افق) است که در تصویر العمل به کشته شدن علی عبدالله صالح در یمن گفته است ولی این سخنان با تصویر العمل جالب مهراب قاسمخانی، نویسنده روبه رو شده است هست. این نویسنده در صفحه اینستاگرامش نوشته است: «آخی این چه تقدیر شومیه که آدم…؟ چقدر بی رحمه این جبر جغرافیا؟ خب این فرزند هم دل داره. حسودیش میشه. حالا نتونسته سوریه به دنیا بیاد، نباید اقلا یمنی میشد؟

پ. ن: کاش یه کمپین راه بندازیم به اسم #یامین- برو- یمن که این طفلی سریعتر بره این و اون و منفجر کنه، به آرزوش برسه. به جاش ما هم قول میدیم احساس فرار مغزها بهمون دست نده و دلمون واسه اش تنگ نشه.»

البته حسادت یامین پور به یمنی ها، تصویر العمل بازدیدکنندگان شبکه مجازی را نیز برانگیخته هست. یکی از بازدیدکنندگان در این مورد نوشته است: «با این حسادتی که یامین پور داره، من اگه جاش بودم، یه لحظه هم درنگ نمی کردم و بار سفرم و جهت رفتن به یمن می بستم.»

دیگری نوشت: «اگه واقعا این حرفش شوآف نبود، این آدم در دوره ای که همه به سوریه میرفتن و جانانه دفاع از مردم می کردند، باید میرفت آیا نرفته؟ اگه رفته آیا خبر نداریم.»

یکی دیگر از بازدیدکنندگان این طور گفته است: «یامین برو یمن… سوریه که نرفتی… ثواب داره نمیخواد حسودی کنی.»

کاربران دیگر نوشته اند: «آقای یامین پور بدان که با این حرف ها محبوب نخواهی شد»، «این همون آدمیه که آشغال میدید ذوق می کرد…»، «حرف های یامین پور مثل خودش… اون هم دنبال مطرح شدنه. به نظرم خیلی نباید دنبال طرح یا حتی نقد حرفهایش بود. به نظرم حرفهاش رو باید شنید و گذشت»، «کی باید یاد بگیریم تو مسایل امنیتی کشور که تخصص نداریم اظهار فضل نکنیم.»

حسادت یامین‌پور به یمنی‌ها، تصویر العمل بازدیدکنندگان شبکه‌های اجتماعی را برانگیخته هست.

روزنامه آفتاب یزد

واژه های کلیدی: تصویر | سوریه | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs