تعادل اندازی مهاباد کتابخانه آموزش و پرورش

تعادل: اندازی مهاباد کتابخانه آموزش و پرورش راه اندازی 6 کتابخانه روستایی آغاز سال تحصیلی روستای قوزلوی سفلی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی ملت کشور عزیزمان ایران از فقر و بینوایی زحمت می‌برد! / وزیر خارجه بحرین

وزیر خارجه بحرین در صحبت نشست هر سال مجمع عمومی شرکت ملل مدعی شد که ملت کشور عزیزمان ایران از ظلم و فقر و بینوایی زحمت می‌برد! 

ملت کشور عزیزمان ایران از فقر و بینوایی زحمت می‌برد! / وزیر خارجه بحرین

وزیر خارجه بحرین: ملت کشور عزیزمان ایران از فقر و بینوایی زحمت می برد!

عبارات مهم : ایران

وزیر خارجه بحرین در صحبت نشست هر سال مجمع عمومی شرکت ملل مدعی شد که ملت کشور عزیزمان ایران از ظلم و فقر و بینوایی زحمت می برد!

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری الایام بحرین، خالد بن احمد آل خلیفه، وزیر خارجه بحرین در هفتاد و دومین نشست هر سال مجع عمومی شرکت ملل مدعی شد: شرکت هایی که هرج و مرج را نشر می دهند و باعث ویرانی و تخریب می شوند، بازنده مهم خودشان خواهند بود و ملت هایشان قربانی خواهند شدT لیکن از ارزش های همکاری اجتماعی متعارف میان کشورها دور شده است اند. همان گونه که جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران امروز در این اوضاع است و ملت ارزش از ظلم، فقر، بینوانایی و سرکوبی زحمت می برند و چوب های دار در خیابان ها آویزانند و اوضاع زندگی مشکل دارند.

ملت کشور عزیزمان ایران از فقر و بینوایی زحمت می‌برد! / وزیر خارجه بحرین

وی ادامه داد: این ملت (ایران) که از تمدن تاریخی ریشه داری برخوردارند ده ها سال به عقب بازگشته هست، لیکن نظام اموال ملت را در راه ایجاد خشونت و ناامنی در منطقه و سلطه گری از طریق سپاه و حمایت از گروهک های تروریستی تابع آن از جمله حزب الله در لبنان و سوریه و شبه نظامیان انقلابی در یمن و گروهک ها و باندهای تروریستی در بحرین، عربستان، کویت، عراق هدر داده است.

وزیر خارجه بحرین مدعی شد: بیانات دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا در نشست شرکت ملل صحیح است و محیط زیست خطرناک نظام کشور عزیزمان ایران را کشف می کند لیکن کشور عزیزمان ایران باعث می شود تا صلح در منطقه ایجاد نشود و دنیا را مجبور می کند تا با آن (ایران) مقابله کند تا به سیاست خود ادامه ندهد، از تروریست ها حمایت نکند و به حاکمیت همسایگان احترام بگذارد.

وزیر خارجه بحرین در صحبت نشست هر سال مجمع عمومی شرکت ملل مدعی شد که ملت کشور عزیزمان ایران از ظلم و فقر و بینوایی زحمت می‌برد! 

خالد بن احمد در ادامه ادعاهای غیرواقع خود گفت: ما هر لحظه جهت ایجاد صلح تلاش می کنیم و تاکید می کنیم که ایجاد روابط خوب با کشور عزیزمان ایران نیازمند این است که کشور عزیزمان ایران از سیاست سلطه گری، فرقه ای و مذهبی دست بردارد؛ به ارزش های شهروندی دیگر ملت ها احترام بگذارد، جهت صادر کردن انقلابش که بر پایه ولایت فقیه است تلاش نکند و به اصول حسن همجواری و عدم دخالت در امور داخلی دیگر کشورها پایبند باشد، همچنین از کشور عزیزمان ایران می خواهیم که جزایر سه گانه (تنب کوچک، تنب بزرگ و ابوموسی) را به امارات بازگرداند و تلاش متقابلی در برابر تلاش های مسالمت آمیز امارات داشته باشد و این مساله را از طریق گفت وگوی مستقیم و جدی یا از طریق دادگاه بین المللی حل کند.

به گزارش ایسنا، این مقام بحرینی در حالی مدعی وجود فقر و ظلم در کشور عزیزمان ایران است که کشورش با همراهی عربستان سعودی موجب بروز بزرگ ترین بحران انسانی در منطقه در یمن شده است است.

دولت بحرین ناقض حقوق بشر است و مردم این کشور به خصوص شیعیان در شرایط مشکل زندگی می کنند و نظام بحرین تا به امروز تعداد زیادی از شیعیان این کشور را به قتل رسانده یا زندانی کرده است.

ملت کشور عزیزمان ایران از فقر و بینوایی زحمت می‌برد! / وزیر خارجه بحرین

جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران همواره خواستار صلح، ثبات و امنیت در منطقه بوده و جهت گفت وگو و تفاهم با کشورهای منطقه هر لحظه آمادگی خود را اعلام کرده است.

مقامات کشورمان همواره تاکید می کنند که کشور عزیزمان ایران هیچ گونه دخالتی در امور داخلی هیچ کشوری ندارد و حضور مستشاری کشور عزیزمان ایران در بعضی کشورها به درخواست دولت آن کشورها و جهت ریشه کن کردن تروریسم در دنیا است.

وزیر خارجه بحرین در صحبت نشست هر سال مجمع عمومی شرکت ملل مدعی شد که ملت کشور عزیزمان ایران از ظلم و فقر و بینوایی زحمت می‌برد! 

این مقام بحرینی در حالی کشور عزیزمان ایران را به اشغال جزایر سه گانه متهم می کند که جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران همواره اعلام کرده است مالکیت کشور عزیزمان ایران بر این جزایر غیر قابل مذاکره است و این جزایر جزء لاینفک خاک کشور عزیزمان ایران به شمار می رود.

واژه های کلیدی: ایران | بحرین | اسلامی | کشورها | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs