تعادل اندازی مهاباد کتابخانه آموزش و پرورش

تعادل: اندازی مهاباد کتابخانه آموزش و پرورش راه اندازی 6 کتابخانه روستایی آغاز سال تحصیلی روستای قوزلوی سفلی

گت بلاگز اخبار حوادث محکومیت زن خیانتکار به شستن مرده ها به مدت2سال

زن جوانی که به اتهام رابطه شیطانی با مرد غریبه دستگیر شده است بود با حکم قضات شعبه پنجم دادگاه کیفری پایتخت کشور عزیزمان ایران به دوسال شستن مرده‌ها در غسالخانه

محکومیت زن خیانتکار به شستن مرده ها به مدت2سال

عبارات مهم : دادگاه

زن جوانی که به اتهام رابطه شیطانی با مرد غریبه دستگیر شده است بود با حکم قضات شعبه پنجم دادگاه کیفری پایتخت کشور عزیزمان ایران به دوسال شستن مرده ها در غسالخانه ها و 74ضربه شلاق محکوم شد.

کشور عزیزمان ایران نوشت: این زن، 27 بهمن پارسال با شکایت مرد جوانی که ادعا داشت همسرش با مرد غریبه ای رابطه پنهانی دارد دستگیر شد وتحت بازجویی قرار گرفت. «مینا» -35 ساله- در نخستین بازجویی منکراتهامش شد ولی در ادامه تحقیقات پلیس آگاهی، از اینکه فهمید شوهرش از راز رابطه او با مرد بیگانه با خبر بوده بشدت شوکه شد و با دیدن مدارکی که برعلیه اش وجود داشت ناگزیر به رابطه پنهانی اعتراف کرد.

این زن هفته گذشته در شعبه پنجم دادگاه کیفری به ریاست قاضی بابایی –رئیس- وقاضی تولیت- مستشاردادگاه- محاکمه شد و به سؤالات قضات پاسخ داد.

محکومیت زن خیانتکار به شستن مرده ها به مدت2سال

چند سال است که ازدواج کرده ای؟ شش سال

شغل همسرت چیست؟ کارگر ساختمانی.

خودت هم شاغل بودی؟ منزل دار بودم.

زن جوانی که به اتهام رابطه شیطانی با مرد غریبه دستگیر شده است بود با حکم قضات شعبه پنجم دادگاه کیفری پایتخت کشور عزیزمان ایران به دوسال شستن مرده‌ها در غسالخانه

با مرد غریبه چطور آشنا شدی؟ از طریق تلگرام…

چرا با او دوست شدی؟ اول نمی دانستم که با این آشنایی اینترنتی به او علاقه مند می­ شوم ولی کم کم به خاطرمشکلاتی که باهمسرم داشتم شیفته اوشدم،چراکه حرف های خیلی خوب ودلنشینی می زد که ازهمسرم نمی شنیدم.

چرا درنبود همسرت به او خیانت کردی؟ همسرم بیماراست و قادر به رابطه زناشویی نیست!

این علت شرم آوری هست. قبول داری؟ بله. قبول دارم.

فرزندی داری؟ بله یک پسر پنج ساله.

درگزارش پلیس آمده است که فرزندت را هم با خودت می بردی. آیا نمی ترسیدی که پسرت دراین باره حرفی بزند؟ آنقدر غرق این رابطه شده است بودم که نمی دانستم دارم چه می کنم تا اینکه شوهرم بالاخره به عنوان شک کرد وفیلم وعکس هایم را درگوشی تلفن همراهم پیداکرد و…

محکومیت زن خیانتکار به شستن مرده ها به مدت2سال

پس از بیانات زن جوان، مرد غریبه نیز به صورت غیرعلنی تحت محاکمه قرار داده شد و سپس قضات شعبه پنجم دادگاه کیفری رأی خود را راجع به دو متهم صادر کردند.بر اساس حکم دادگاه، زن جوان به 74 ضربه شلاق و دو سال کار در غسالخانه و شست و شوی زنان مرده محکوم شد. مرد غریبه نیز به 99 ضربه شلاق و تبعید به یکی از شهرهای دورافتاده محکوم شد. بعد از تأیید این رأی از سوی قضات دیوانعالی کشور حکم راجع به این زن و مرد اجرا خواهد شد.

واژه های کلیدی: دادگاه | غسالخانه | حکم دادگاه | رابطه زناشویی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs