تعادل اندازی مهاباد کتابخانه آموزش و پرورش

تعادل: اندازی مهاباد کتابخانه آموزش و پرورش راه اندازی 6 کتابخانه روستایی آغاز سال تحصیلی روستای قوزلوی سفلی

گت بلاگز اخبار اجتماعی مستمری مشمولان شرکت تامین اجتماعی زیاد کردن می یابد

هیات وزیران در جلسه عصر یکشنبه خود به ریاست جهانگیری معاون اول رییس جمهور، به منظور ارتقای درآمد طبقات ضعیف و متوسط، با پیشنهاد زیاد کردن مستمری مشمولان شرکت تأ

مستمری مشمولان شرکت تامین اجتماعی زیاد کردن می یابد

مستمری مشمولان شرکت تامین اجتماعی زیاد کردن می یابد

عبارات مهم : ایران

هیات وزیران در جلسه عصر یکشنبه خود به ریاست جهانگیری معاون اول رییس جمهور، به منظور ارتقای درآمد طبقات ضعیف و متوسط، با پیشنهاد زیاد کردن مستمری مشمولان شرکت تأمین اجتماعی موافقت کرد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت،از ابتدای سال 1396، (5 /14) درصد به مستمری حداقل بگیران مشمول شرکت تأمین اجتماعی و سایر سطوح نیز همانند سایر سطوح شاغلین افزوده می شود. چنانچه دریافتی حقوق بگیران با زیاد کردن (5 /14) درصدی کمتر از 11 میلیون ریال در ماه باشد، پرداختی به این افراد به نحوی خواهد بود که تا سقف یاد شده است تأمین شود.

مستمری مشمولان شرکت تامین اجتماعی زیاد کردن می یابد

جهانگیری در شروع این جلسه با تبریک اعیاد شعبانیه ، از خدمات پاسداران انقلاب اسلامی به کشور و فداکاری و ایثار جانبازان سرافراز قدردانی نمود و از نقش ارزنده معلمان و کارگران در تربیت نسل نو و رونق تولید و دستیابی به توسعه و پیشرفت کشور تقدیر کرد.

اختصاص بیش از 970 میلیارد ریال اعتبار جهت بازسازی و جبران خسارات ناشی از زلزله در خراسان رضوی

هیات وزیران در جلسه عصر یکشنبه خود به ریاست جهانگیری معاون اول رییس جمهور، به منظور ارتقای درآمد طبقات ضعیف و متوسط، با پیشنهاد زیاد کردن مستمری مشمولان شرکت تأ

دولت با تخصیص داده شده است مبلغ 976 میلیارد و 370 میلیون ریال اعتبار و تسهیلات بانکی جهت جبران خسارات و بازسازی تأسیسات زیربنایی و سایر بخش های خسارت دیده ناشی از زلزله در استان خراسان رضوی موافقت کرد.

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت بطور کامل اجرا می شود

هیات وزیران در اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، ایجاد شفافیت مالی، مبارزه با فساد، برقراری محیط مسابقه پذیر سالم و عدالت اقتصادی، مقرر کرد طرح سامانه تدارکات الکترونیکی دولت بطور کامل اجرا شود.

مستمری مشمولان شرکت تامین اجتماعی زیاد کردن می یابد

بر این اساس، کلیه دستگاه های اجرایی مکلفند همه معاملات کوچک، میانگین و بزرگ خود را (به روش هایی نظیر خرید، مناقصه و مزایده) با رعایت فرآیند برگزاری مناقصات و مزایده ها از طریق این سامانه به انجام برسانند.

فعال سازی این سامانه گام مهمی در ساماندهی معاملات دستگاه های اجرایی محسوب می شود.

هیات وزیران در جلسه عصر یکشنبه خود به ریاست جهانگیری معاون اول رییس جمهور، به منظور ارتقای درآمد طبقات ضعیف و متوسط، با پیشنهاد زیاد کردن مستمری مشمولان شرکت تأ

بررسی گزارش شرکت حفاظت محیط زیست درخصوص عملکرد اجرایی مدیریت سبز در دستگاه های دولتی

در این جلسه هیات وزیران، ارزیابی شرکت حفاظت محیط زیست از عملکرد دستگاه های اجرایی و مؤسسات و نهادهای عمومی غیردولتی در عنوان اجرای برنامه مدیریت سبز ارایه شد.

مستمری مشمولان شرکت تامین اجتماعی زیاد کردن می یابد

مدیریت سبز مشمول بر مدیریت مصرف انرژی، آب، مواد اولیه و تجهیزات، کم کردن مواد زائد جامد و بازیافت آنها است و عملکرد کلیه دستگاه ها براساس این محورها مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته است.

در این گزارش عملکرد بنیاد شهید و امور ایثارگران، شرکت آموزش فنی و حرفه ای، شرکت آموزش و پرورش کودکان استثنایی، شرکت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، ستاد وزارت امور اقتصادی و دارایی، ستاد وزارت نیرو، شرکت مادرتخصصی مدیریت منابع آب کشور عزیزمان ایران و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی از حیث مدیریت سبز ارزنده تشخیص داده شد.

از نتیجه های حاصل از اجرای این برنامه در سال 94 صرفه جویی 89 میلیون مترمکعب گاز مصرفی و 56 هزار مگاوات برق مصرفی در 28 ساختمان دولتی است.

همچنین از نتیجه های اجرای این برنامه کم کردن 170 هزار تن گاز گلخانه ای که عامل گرم شدن زمین و وقوع سیلاب ها و خشکسالی هاست، قابل ذکر است و علاوه بر کم کردن گازهای گلخانه ای، آلاینده های هوا نیز به میزان 364 تن کم کردن یافته اند.

مجوز انتقال سند مالکیت اراضی شرکت ذغال سنگ کرمان به کارگران این شرکت صادر شد

هیات وزیران به وزارت راه و شهرسازی اجازه داد واگذاری اراضی واقع در بخش 13 کرمان، شهرستان زرند به کارگران و کارکنان شرکت معادن ذغال سنگ زرند کرمان را که سابقاً از سوی شرکت مذکور بابت پاداش آخر خدمت افراد یاد شده است بوده هست، تنفیذ و نسبت به انتقال بلاعوض سند مالکیت اراضی مذکور به آنان یا قائم مقام قانونی و قراردادی آنان اقدام نماید.

برنامه زمانبندی تولید و عرضه بنزین مطابق استاندارد ملی کشور عزیزمان ایران تعیین شد

دولت برنامه وقت بندی تولید، توزیع و عرضه بنزین را مطابق آخرین ویرایش استاندارد ملی کشور عزیزمان ایران در نقاط متفاوت کشور تعیین کرد.

به موجب تصمیم هیات وزیران، از ابتدای تیرماه امسال توزیع و عرضه بنزین مطابق استاندارد ملی کشور عزیزمان ایران در 15 شهر مشمول بر بندرعباس، رفسنجان، قم، چابهار، یزد، کرمان، بوشهر، همدان، گرمسار، سمنان، دامغان، شاهرود، سبزوار، نیشابور و ساری در تمام جایگاه های درون شهری، از ابتدای فروردین ماه 1397 در 60 درصد جمعیت شهری تحت پوشش کشور و در تمام جایگاه های درون شهری، از ابتدای فروردین ماه 1398 در 80 درصد جمعیت شهری تحت پوشش کشور و تمام جایگاه های درون شهری و از ابتدای فروردین ماه 1400 در تمام شهرها و جایگاه های کشور خواهد بود.

این تصمیم با نشانه کم کردن آلاینده های موجود در بنزین و نقش آن در سلامت افراد جامعه اتخاذ شده است است.

ضوابط ساخت و ساز شهرسازی تازه در پهنه گسل های زلزله به تصویب رسید

هیات وزیران به منظور جلوگیری از بروز خسارات های جانی و مالی در وقت زلزله و لزوم کارها مورد نیاز جهت تدوین نقشه دقیق گسل ها جهت استفاده در ساخت و سازهای شهری، وزارت راه و شهرسازی را موظف کرد ضوابط ساخت و ساز و شهرسازی تازه در پهنه گسل های زلزله و حریم آنها و ضوابط ایمن سازی سازه های موجود در پهنه های مذکور را حداکثر ظرف 6 ماه تدوین و با رعایت مقررات مربوط ابلاغ نماید.

دولت همچنین کلیه دستگاه های اجرایی را مکلف کرد در مورد بناهای متعلق یا تحت مدیریت خود، نسبت به اجرای ضوابط مذکور در چارچوب وقت بندی تعیین شده است در آن با اولویت پایتخت کشور عزیزمان ایران و سایر کلانشهرها و ساختمان های با اهمیت خیلی زیاد کارها مورد نیاز را به عمل آورند.

مجوز ایجاد شهرک صنعتی صنایع پایین دستی خمین صادر شد

هیات وزیران به شرکت صنایع کوچک و شهرک های صنعتی کشور عزیزمان ایران اجازه داد نسبت به ایجاد شهرک صنعتی تخصصی صنایع پایین دستی پتروشیمی در شهرستان خمین اقدام نماید.

این تصمیم را با توجه به موقعیت خاص جغرافیایی و سیاسی شهرستان خمین (همجواری با شهرک صنعتی خمین) و وجود پتانسیل های صنایع پایین دستی پتروشیمی و محرومیت­زدایی از این شهرستان اتخاذ کرد.

ایران بدهی خود به بانک بین المللی ترمیم و توسعه را تسویه می کند

دولت به بانک مرکزی اجازه داد از محل منابع داخلی خود نسبت به تأمین و پرداخت بدهی ناشی از تعهدات دولت جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران به بانک بین المللی ترمیم و توسعه به منظور تعدیل ارزش ریالی اقدام نماید.

لایحه موافقت نامه حمایت از سرمایه گذاری متقابل بین کشور عزیزمان ایران و لوکزامبورگ تصویب شد

در ادامه، هیات وزیران با پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی مبنی بر لایحه موافقت نامه تشویق و حمایت متقابل از سرمایه گذاری بین دولت جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران و دولت لوکزامبورگ موافقت کرد.

واژه های کلیدی: ایران | دستگاه | مدیریت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs